הדרכות וסדנאות לארגונים בכתיבה עסקית ושיווקית - איילת צורי

הדרכות וסדנאות לארגונים

סדנאות לארגונים בכתיבה עסקית ובכתיבה שיווקית

סדנאות / ההדרכות לארגונים הן הדרכות ייעודיות ליחידה בארגון,  המותאמות לצרכיה הספציפיים, לתרבות הארגונית ולאופן העבודה של היחידה. בתחילת המאה ה-21 הכתיבה בארגון היא כבר לא בחירה אלא הכרח. כתיבה היא הלב של התקשורת הבין-אישית. במקרים רבות, מחליף המייל, הצ'אט או המסרון את השיחה עם עמית, הבוס או שותף לעסקים את השיחה הפרונטאלית או הטלפונית. רבים האנשים שלהם רקע טכני, הנדסי או ניהולי, שלהם הכתיבה במהותה זרה או אפילו טעונה רגשית, מוצאים את עצמם כותבים מבוקר עד הליל. בהדרכה הקבוצתית מקבלים המשתתפים כלים אפקטיביים כדי להתמודד עם אתגר הכתיבה בהצלחה, וברוב המקרים גם מפרקים את הרגשות השליליים בנוגע אליהם. ההדרכה מבוססת על תרגול ממסמכים ומחומרים של היחידה או המחלקה, ובסופה טווים המשתתפים 1-2 תבניות מסמכים או קווים מנחים לכתיבה השוטפת של כל סוג מסמך ומסמך.

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נייד

נושא ההודעה

תוכן ההודעה

רוב הסדנאות הן הומוגניות מבחינת מספר המשתתפים. במהלכן, עוברים המשתתפים תהליך של למידת צרכים הדדית, שיתוף ידע והתוודעות לדילמות בתקשורת הכתובה. במקרים רבים, דינאמיקה זו ובעיקר שיתוף הידע, שהוא מטבעו חוסך זמן, נמשכים גם לאחר תום הסדנה.

מסתבר, שככל שהעולם הארגוני נעשה מורכב יותר, כך גדלים צורכי הארגון בהדרכה ייעודית, קבוצתית ואישית של מנהלים ועובדים בכתיבה. ולראייה, הנזק שעושה תכתובת לקויות בתוך הארגון עם שותפים או עם ספקים ואין ספק, כי שיפור מיומנויות הכתיבה של העובד או המנהל משפר את היחסים בארגון ומחוצה לו, חוסך זמן עבודה יקר ובסופו של דבר משפר את התוצאות העסקיות.

סדנה לאירגונים בכתיבה מקצועית אפקטיבית

אנשי מקצוע כמו מהנדסים, חוקרים, מבקרים פנימיים וכלכלנים מציגים את מקצועיותם באמצעות מסמכים: מסמכים ארוכים, מפורטים שמתארים את פועלם וגם מניעים לפעולה את הקוראים לעשייה. אלא מה, אם איש המקצוע אינו שולט ברזי הכתיבה, סביר להניח שהמומחיות המקצועית שלו נפגמת, וכן גם יכולת ההנעה והשכנוע שלו בקרב . ללא כלים בכתיבה שיווקית, בארגון מידע בסינון מידע והעיקר בכתיבת תקציר לדרג הניהולי. אם אין לאיש המקצוע את הכלים להעביר את המסרים שלו בשפה הכתובה, אזיי בלא יודעין הוא פוגע ביכולת המקצועית שלו ובמוניטין המקצועי שלו גם בארגון וגם בקרב עמיתים מחוץ לארגון. בסדנה בכתיבה אפקטיבית מתרגלים את הכתיבה במסמכים מקצועיים של האוכלוסייה הייעודית: יוצרים מיני תבנית או קווים מנחים לעבודה השוטפת בכל סוג של מסמך; מקבלים כלים לארגון התוכן ולסינון תכנים; מבחינים בין טיוטה לבין גרסה סופית ולומדים כיצד לשלב בין המסמך המקצועי לבין תקציר המנהלים הנלווה אליו.

כיצד הסדנה תעזור לשיפור הכתיבה בארגון?

תועלות הסדנאות לארגון בכתיבה עסקית ובכתיבה שיווקית של איילת צורי

תוצרי הסדנאות בכתיבה עסקית ובכתיבה שיווקית

תועלות הליווי האישי שניתן למשתתפים בסדנה

מכול מסגרות ההדרכה שלמדתי בהן, וכמובן מניסיון ההדרכה של כמעט 30 שנה, למדתי כיצד לקבל אנשים, להבין את צורכיהם כמודרכים ולהתמודד עם מצבים מביכים.

ב-14 השנים האחרונות אני מתמקדת בהדרכה בכתיבה העסקית. עד היום, הדרכתי קרוב ל-7200 מנהלים ועובדים בכתיבה עסקית לכל סוגיה: ניהולית, מנהלית, שיווקית, שירותית, מקצועית, טכנית ואף אקדמית.

סדנה לארגון בכתיבה שיווקית במייקרוסופט

סדנה לכתיבה שיווקית ב- Microsoft

מה אומרים המשתתפים בסדנאות לארגונים של איילת צורי על ההדרכה ?

אילת שלום,

ברצוני להודות לך על המקצועיות מחד והלבביות מאידך; על ההתייחסויות הענייניות, הידע המקצועי שחלקת עימנו, הפתיחות והגמישות לעבוד איתנו על נקודות ספציפיות שעלו והיה חשוב לנו לפתח.

הניסיון והידע שלך הם מהמובילים בשוק, אם לא המוביל שביניהם.

אני כבר לא יכולה לחכות לסדנה הבאה שתיפתח !

בברכה,

טל שיש

0509979713

סדנה ארגונית בכתיבה אינטרנטית בדפי זהב 

אני שמח לציין שהסדנה הייתה מעניינת ביותר ויעילה במידה רבה. איילת הנחתה בצורה מעניינת ומתוך כוונה אמתית לספק לנו כלים לעבודה היומיומית שלנו. מתחושתיי ומתוך תגובת שאר אנשי הצוות, אני מסיק שנוכל אכן להשתמש בידע שרכשנו ובאבחנות שסיגלנו לעצמנו.

תודה רבה!

רעות

סדנת ארגון כתיבה מנהלית עבור רשות המים

איילת שלום,

ברצוני להודות לך על סדנת כתיבה מנהלית שהנחת עבור עובדות רשות המים במסגרת קורס סגל מנהלי מוביל.

עבודת ההכנה שבוצעה על ידך וההשקעה הרבה ראויים להערכה.

הסדנה הועברה באופן שוטף ומקצועי, תוך הקניית כלים אפקטיביים לביצוע העבודה באופן מיטבי ומקצועי יותר.

שוב תודה, והמון הצלחה בהמשך דרכך.

בברכה,

שרית רבינוביץ פרי

רכזת קורס סגל מנהלי מוביל, רשות המים

קורס ארגוני לעורכי תוכן בחברת "סלקום"

הנדון: מכתב המלצה

שלום רב,

במהלך החודשים דצמבר 2009 ועד פברואר 2010, העבירה איילת צורי מהמכון להדרכה בכתיבה עסקית, סדנת עריכת תוכן לצוות העורכים של אתר סלקום. מדובר בסדנא ייחודית, שנתפרה במיוחד עבור צוות האתר, וכללה תכנים בנושאים שונים שנקבעו מראש.

במהלך הסדנא, התנסו עורכי התוכן במגוון נושאים הקשורים לכתיבה עסקית ואינטרנטית: שיווק ומיתוג באינטרנט, כללי כתיבה אינטרנטית, כתיבה מכירתית, עמידה ביעדים, גוגל ושימוש במילות מפתח ועוד.

הסדנא שילבה ידע תאורטי עם ידע מעשי. ולפיכך, במהלך הסדנא התנסו העורכים גם בעבודה מעשית.

המתכונת הייחודית, המפגשים בנושאים השונים והדרכתה של איילת תרמו רבות לצוות העורכים בעשייתם היומיומית ומצגות ההדרכה משמשות אותנו עד היום.

אשמח להמליץ על המכון ועל הסדנא וכמובן על איילת כמדריכה נפלאה,

בברכה,

מיכל מאיר,

מנהלת תחום אינטרנט

אגף השיווק – סלקום

הדרכת ארגון בכתיבה עסקית לאנליסטים, חברת דן אנד ברדסטריט

אילת היא מקצוענית אמיתית כשמדובר בכתיבה עסקית ובהבנה עסקית. איילת תפרה את הסדנה לצרכים הספציפיים של החברה. ההרצאות שלה היו מעשיות, מלאות בתובנות להעברת מסרים במסמכים מקצועיים. עד היום אני משתמשת במצגות ובמסמכים שקיבלנו ממנה, וזה עוזר לי להיות מקצועית יותר ללקוחות החברה.

אנה מצנר

כלכלנית בכירה, דן אנד ברדסטריט – קורס בכתיבה עסקית לאנליסטים

הדרכת ארגון עבור מנהלי אתרים במיגזר הציבורי

בחודשים אוקטובר-דצמבר 2009 התקיים בירושלים קורס למנהלי אתרים ציבוריים, בהדרכתה של איילת צורי.

בקורס מאיר עיניים זה נדונו הנושאים וההתפתחויות העדכניות ביותר בתחום האינטרנט המתחדש כל העת, כמו גם נושאים בכתיבה לאינטרנט ושיווק בו.חלק מהקורס הועבר על ידי איילת וחלק על ידי מרצים מקצועיים, מעניינים ומרתקים – כל אחד בתחומו.

תרומה נכבדה להצלחת הקורס היתה הגמישות שהפגינה איילת במהלך הקורס תוך היענות לבקשות המשתתפים והתמקדות בנושאים שהתגלו במהלכו כיותר רלוונטים ומעניינים.

האוירה בקורס היתה של שיתוף, נוצרה מעין קהילת תלמידים ולמדנו לא מעט איש מרעהו – בעידודה של איילת.

אני מאמין שכל מנהל אתרים בסקטור הפרטי והציבורי זקוק לקורס שכזה נעת לעת – אם ברצונו לא להשאר מאחור.

משה בר-נתן (ברי) , מנהל אתר האינטרנט וההוצאה לאור, בנק ישראל

"איך לשמר לקוח בעידן הדיגיטלי" – הרצאה בפאב ליזמים ובעלי עסקים

הנדון: מכתב המלצה לאיילת צורי

בתאריך ה-16.11.16, איילת צורי עבדה עמנו והרצתה מטעם מעוף לעסקים אשכול מרכז.

ההרצאה עסקה בנושא 'איך לשמר קשר דיגיטלי נכון עם הלקוח?' והותאמה לקהל היעד הצעיר במסגרת אירועי שבוע היזמות העולמי 2016.

איילת נערכה להרצאה תוך בחינת קהל היעד והתאמת התוכן לדגשים החשובים. ניכר כי היא בנתה את ההרצאה ברצף הנכון בהדרגה ולפי שלבים, דיברה בשפה עניינית והרגישה את הקהל. היא העניקה כלים וידע רב מניסיונה האישי והצליחה לענות על כל שאלה והתלבטות שעלו מהקהל בזמן ההרצאה.
איילת השתמשה בדוגמאות רבות מלקוחות עימם עבדה וזה עזר למשתתפים ליישם את הטיפים שניתנו, כל אחד לעסק ולעולם התוכן האישי שלו.
כמו כן, איילת גילתה גמישות רבה, העבירה את ההרצאה בשעות הערב, בפאב עירוני ותחת תנאים שדרשו ניסיון עם קהלים שונים תוך שימוש באמצעים מגוונים.

לאורך כל התהליך והעבודה המשותפת הרגשתי כי איילת הינה פרטנרית מלאה לעשייה, מקצועית מאוד, נעימה ונכונה לסייע ולהעניק מהידע הרב שצברה לאורך השנים ובתחומים מגוונים.

אמליץ לכל בעל עסק ולכל ארגון לעבוד עמה ולקבל כלים משמעותיים לעשייתו היומיומית.

בברכה,

הדר וולפוביץ כץ

מנהלת הדרכה מעוף אשכול מרכז.

 

סדנה ארגונית בכתיבה שיווקית במיגזר הפרטי

ארבעת המפגשים של הקורס בכתיבה שיווקית שהעבירה איילת, היו הנאה צרופה של מקצועיות, נדיבות, פרגון והעשרה אישית.תשומת הלב של איילת במסגרת המפגשים וגם שלא במסגרתם, כמות המידע והידע המקצועי שלימדה,  מתן ההמלצות, טיפים מקצועיים ועומק הדיונים בכל מפגש, סייעו לי באופן מקצועי ואישי. ממליצה גם לכם לחוות את תהליך למידה זה,

בברכה,  נגה זקליקובסקי

 

הכשרה לתאגיד המים בני ברק בכתיבה שירותיית ובתקשורת פנים ארגונית

הבלוג שלך ממש מחזק ונותן כוח

והכי הרבה –  ס ד ר,  סדר בראש, סדר בחשיבה וכתוצאה סדר בכתיבה.

תאחלי לי בהצלחה במכתב הבא שלי.

מירי עוברני

תאגיד מי ברק

הדרכה ארגונית למנהלי אתרים במיגזר הציבורי

תודה רבה על הלימוד המפרה הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית . נהניתי והחכמתי

מירית   מנהלת אתר הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה

מפגש עם איילת צורי – מנחה לכתיבת פרוטוקולים

במסגרת השתלמות למנהלות לשכה במתנ"סי המחוז, נפגשנו עם איילת צורי .

איילת הביאה עמה משב רוח מרענן המשלב בין מקצועיות וידע רב בתחום ליכולת הקשבה לצרכים של המשתלמות ולבקשות הקטנות שלהן למתן מענים ספציפיים ואישיים.

היכולת של איילת לשלב בין העמקת תובנות ומתן כלים , אמצעים ושיטות לשיפור יכולות כתיבת הפרוטוקולים, שמחת החיים וההומור שהכניסו הרבה פלפל לנושא שיכול היה  להיות משעמם, הטיפים הקטנים שנתנה לאורך היום כולו והאמפטיה שהביעה לנוכח ההתמודדויות שהמשתתפות העלו בפניה –

כל אלו הפכו את המפגש עמה לחווייתי, מלמד, מעניין ומעצים.

רעות המר

מנחה מחוזית

מחוז חיפה והעמקים

 

סדנה לכתיבת מייל עסקי מנצח, מהנדס בחברת ORBIT FR (היי-טק)

בקר טוב איילת

הייתה סדנא מאלפת

אתנחתא מהאינטנסיביות המעייפת .

הרגשנו שיש לך כל כך הרבה לאמר

אך שלטת בזמנים ובאיפוק עד לגמר.

אני חייב לציין שברוב שנותי וניסיוני זו הפעם הראשונה שקובץ המצגת ,כמובטח, גם  מגיע לעיוני.

תודה רבה

יוסי ביטון

 

רשימת הסדנאות בכתיבה שפיתחה איילת צורי

למידע נוסף לחצו על שם הסדנה שמעניינת אתכם/ן.

מעניין אותך ? דבר/י איתי:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נייד

נושא ההודעה

תוכן ההודעהלמעלה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות