כתיבה מנהלית (כתיבה בשוטף)

סדנה | מאמרים בנושא

סדנה בכתיבה מנהלית (כתיבה בשוטף)

מטרות

הסדנה

}

{

תוצרים

פרטים

נוספים

}

קהל יעד

משך הסדנה

סילבוס

הזמנת סדנה

מאמרים בנושא כתיבה מנהלית (כתיבה בשוטף)

טיפים בהבעת עמדה במייל מאמר מאת אילת צורי

טיפים בהבעת עמדה במייל

בעידן הדיגיטלי, מביעים מנהלים ומומחים מקצועיים את עמדתם במייל. במקום להקדיש לעמדה מסמך אחד, הם מקדישים לו כמה שורות. הפוסט הזה מתאר איך עושים את זה.

קרא עוד »
מה קורה כשאנחנו לא עונים למישהו למייל מאמר מאת אילת צורי

מה קורה כשאנחנו לא עונים למישהו במייל?

העומס בעידן הדגיטלי לא מאפשר לנו לענות לכולם במייל ומייד. עלינו ליצור סדר עדיפויות. ומה עם הקוראים? מה הם מרגישים כשלא עונים להם?הפוסט הזה מתאר מה הם מרגישים, מה הסכנות לתקשורת ביננו וכיצד להימנע מהן.

קרא עוד »
כתיבת מייל עסקי

איך לענות למייל שמשמיץ אותי – שיימינג בארגון

פעמים רבות אנחנו מקבלים מיילים שמתקיפים אותנו באופן גלוי או באופן סמוי. זהו השיימינג הידוע לשמצה. מהי הדרך הטובה ביותר לטפל בסוגית השיימינג? איך לא להיגרר לנאצות אבל להעביר מסר ברור ואסרטיבי. בפוסט הזה לומדים לעשות את זה.

קרא עוד »
איילת צורי - תקשורת בוואטסאפ עסקי בעולם השירות

תקשורת בוואטסאפ עסקי בעולם השירות

וואטסאפ עסקי בעולם השירות – האם הוא מתאים או לא ? מה היתרונות ומה המגבלות שלו. תובנות לאחר שנה אחת של שימוש במספר ארגונים פיננסיים. פוסט זה נכתב בשנת 2019. אפשר למצוא בו את השורשים לשילוב בין "בוטים" לבין בני אדם בצוות השירות.

קרא עוד »
טיפים במעבר מדיבור לכתיבה

סדנאות הכתיבה לארגונים בשיטת צורי – מקרה מבחן (Case Study)

סדנאות הכתיבה לארגונים בשיטת צורי ממוקדות בצרכי המשתתפים ובדרישות הארגון. קודם להן תהליך הכנה מעמיק עם הארגון. בפוסט זה מוצג מקרה מבחן (Case study) בהדרכה בכתיבה בעסק משפחתי שגדל. הפוסט מאתר כיצד התגברנו על הקושי בהדרכה.

קרא עוד »
סדנה לכתיבת ניוזלטר

העברת מסרים בתקשורת פנים-ארגונית בעזרת מיילים

מנהלי משאבי אנוש מעבירים מסרים כלל ארגוניים במיילים. יש להם תקשורת בין ארגונים עניפה ומשימה לא פשוטה: לעניין את כולם ולגרום להם לקרוא. בפוסט נראה מהם סוגי המיילים של התקשורת הפנים ארגונית ואיך לכתוב אותם.

קרא עוד »
דילוג לתוכן