כתיבה שיווקית במסמכים טכניים

הדרכה - סדנאות לארגונים - סדנה בכתיבה שיווקית במסמכים טכניים

סדנה / הדרכה ארגונית בכתיבה שיווקית במסמכים טכניים ומקצועיים (למנהלים / עובדים)

כתיבה שיווקית במסמכים טכניים היא למעשה אחד מהסוגים הנפוצים ביותר של כתיבה בארגון. מהנדסים, חוקרים, כלכלנים ורואי חשבון כמו גם מומחי היי-טק כותבים מסמכים חשובים שבהם הם מרכזים את ה"אני מאמין" המקצועי שלהם ומנסים להעביר מסר חשוב עליו לכלל הארגון. פעמים רבות, אין להם את הכלים להעביר מסר ברור, להניע לפעולה או לדעת לסנן תכנים ולהציג רק את התכנים החשובים ובאופן משכנע. בכך עוסקת הסדנה בכתיבה שיווקית למסמכים טכניים. למעשה, ההתמחות הספציפית של איילת צורי, המפתחת והמנחה של  הסדנה, היא בדיוק בתפר הזה שבין טכנולוגיה לבין כתיבה שיווקית, ויש לה ניסיון עשיר בכתיבתם של 28 שנה.

הסדנה לכתיבה שיווקית במסמכים טכניים נמצאת בתפר שבין כתיבה שיווקית לכתיבה טכנית.כיוון שכך, לעתים יש צורך לנמק את נחיצותה. הסדנה בכתיבה שיווקית במסמכים טכניים משנה את תפיסת הכותבים, מומחים טכניים ברובם, כלפי הכתיבה ומטרותיה. מעתה ואילך, לא מדובר בעוד מסמך "יבש", אלא באמצעי תקשורתי לעילא ולעילא.

מהות הסדנה לכתיבה שיווקית במסמכים טכניים

באמצעות הסדנה, לומדים המשתתפים להבחין במובלעות השיווקיות במסמכים הטכניים ולתת להם ייצוג שיווקי הולם באמצעות תוכן, מבנה, שפה וייצוג ויזואלי.

לדוגמה: מבוא בדוח, תקציר לדוח וכיוצא באלה. בסדנה זו לומדים המשתתפים לשלב בין מומחיותיהם הטכניות המפליגות לבין צורכי קהל היעד, לקצר בפירוט הטכני ולנקוט בגמישות בשימוש בשפה טכנית מחד ובשפה שיווקית מאידך.

מאז השקתה בשנת 2004, צוברת הסדנה ל"כתיבה שיווקית במסמכים טכניים" תאוצה. יותר ויותר מגזרים טכניים בארגונים קיימים מבינים את הצורך בה ומשתמשים בה לצורכיהם המגוונים.

הסדנה לכתיבה שיווקית במסמכים טכניים יכולה להוות סיום נאה לקורס בכתיבה טכנית, או לחילופין סדנת פתיחה לסדרת הרצאות בכתיבה מקצועית או כתיבה טכנית.

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נייד

נושא ההודעה

תוכן ההודעה

מטרות הסדנה לסדנה בכתיבה שיווקית במסמכים טכניים

תוצרי הסדנה לסדנה בכתיבה שיווקית במסמכים טכניים

קהל היעד לסדנה בכתיבה שיווקית במסמכים טכניים

מהנדסים, טכנאים, חוקרים ומדענים, מנהלי מוצר, מנהלי Pre-sale.

משך הסדנה בכתיבה שיווקית במסמכים טכניים

1-2 יום.

מעניין אותך ? דבר/י איתי:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נייד

נושא ההודעה

תוכן ההודעהלמעלה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות