סדנה / הדרכה ארגונית בכתיבת תקציר לדו"ח (למנהלים / עובדים) - איילת צורי - הדרכה בכתיבה עסקית

כתיבת תקציר

סדנה / הדרכה ארגונית בכתיבת תקציר לדו"ח (למנהלים / עובדים)

סוד גלוי הוא כי מנהלים ומקבלי החלטות מתקשים לקרוא מסמכים ארוכים, למרות חשיבותם לקבלת ההחלטות בנושא מסוים. תקציר אפקטיבי יכול להתגבר על משוכה זו: הוא יכול להציג את עיקרי הדברים, להאיר אותם מנקודת מבט ניהולית, אסטרטגית או עסקית ולהשמיט בחוכמה את הפירוט הטכני או את הנתונים המיותרים לקורא – המנהל או מקבל ההחלטות. טכניקות לכתיבת תקציר, כמו גם הבחנה בין סוגי התקצירים השונים, התאמתם למסמךהמקור והקשר ינהם – את כל אלה לומדים בסדנה לכתיבת תקציר של איילת צורי, סדנה מעשית ונחוצה בעידן הדיגיטלי של עומס המידע.

מהות הסדנה לכתיבת תקציר

הסדנה ל"כתיבת תקציר" היא סדנה בכתיבה שיווקית במסמכים טכניים, המקנה למשתתפיה עקרונות בכתיבה שיווקית.  כדי למשוך אליהם קהל יעד חדש וכדי לדעת להעביר את עיקרי המסמך הארוך או הדוח למנהליו למקבלי החלטות תוך התמקדות בהיבטים הניהוליים והעסקיים ולאו דווקא בהיבטים הטכניים.

הסדנה ל"כתיבת תקציר" מעניקה למשתתפים בה כלים מעשיים בכתיבת תקציר לדוח  או לכל מסמך טכני ארוך אחר, הכוללים:

הסדנה ל"כתיבת תקציר לדוח" מלמדת את המשתתף להבחין בין עיקר לטפל, להתאים את התקציר למסמך השלם, להקשר הארגוני ולנמען. באמצעותה, יוכל לחסוך זמן ניהולי יקר.

הסדנה לכתיבת תקציר לדוח יכולה להוות חלק מ"סדנה להנעה בכתב", ל"סדנה בכתיבה עסקית לדוח", מ"ניהול אפקטיבי בכתב"  או מ"סדנה לכתיבת דוח".

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נייד

נושא ההודעה

תוכן ההודעה

מטרות הסדנה לכתיבת תקציר

תוצרי הסדנה לכתיבת תקציר

קהל היעד לסדנה לכתיבת תקציר

מנהלי פרויקטים, מנהלי שיווק, מנהלי מכירות, מנהלי כספים, לדוח אדמיניסטרטיביים, מנהלי הדרכה, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי תקשורת פנים-ארגונית, מנהלי אתר.

משך הסדנה לכתיבת תקציר

1/2 יום.

מעניין אותך ? דבר/י איתי:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נייד

נושא ההודעה

תוכן ההודעה



למעלה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות